Impulz

Typ

Výrobca

Impulz 3 FRUIT

Impulz 3 FRUIT

Neodolateľná lahôdka, na ktorú sa v poslednej dobe zabúda alebo podceňuje jej sila. Trojica ovocných esencií na rôznych nosičoch, ktorým dominuje Jahoda, doplnená o šialený zápach Kyseliny maslovej (N-butyric acid) a skvelého sladidla NHDC nenechá Vaše swingre ani na minútu v kľude. Skvelé na krátkodobé rybačky.

Obj. čislo:
318-0008
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz LAGÚNA

Impulz LAGÚNA

Ak sa kapry stávajú od niečoho závislé, tak je to práve od Lagúny. Neprekonateľná chuť a vôňa pečene vytvára „nadupanú mašinu“ na prekabátenie aj toho najnedôverčivejšieho kapra. Aby sme ešte viac podnietili kaprie chuťové poháriky, doplnili sme zmes o esenciu Squid a cesnakový extrakt. Korenistú arómu dolaďuje kombinácia dvoch esenciálnych olejov (EO Black Pepper a bezkonkurenčného EO Asa Foetida).

Obj. čislo:
318-0007
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz TROPIC FISH

Impulz TROPIC FISH

Hovoria Vám kapre, že im už nechutí stále tá istá oliheň či chobotnica? Je čas na zmenu s Tropic fish! Kapre si Vás znovu zamilujú. Vytvorili sme tradičnú, ale zato neokukanú kombináciu na každú situáciu. Maximálnu atraktivitu sme dosiahli zmiešaním dvoch esencií tropického ovocia s famóznou esenciou chobotnica, troch osvedčených esenciálnych olejov s nádychom tropických ovocí a extraktu z citrusových plodov.

Obj. čislo:
318-0006
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz POSEIDON

Impulz POSEIDON

Skutočný vládca stojatých vôd je len jeden! Kombinácia dvoch druhov prírodných extraktov z Ančovičky a troch druhov esenciálnych olejov (EO Black Pepper, málo používaný EO Mexická cibuľa a dovolíme si tvrdiť jedného z vôbec nepoužívaných EO, ktorý si nechávame ako náš tromf), dáva tušiť ozajstnú silu. Neobsahuje žiadne ESENCIE!!!

Obj. čislo:
318-0005
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz VULCAN

Impulz VULCAN

Do slova a do písmena výstižný názov. Prebudí k aktivite aj toho najletargickejšieho kapra. „Horúca“ kombinácia postavená na stimulácii dvoch chutí a to sladkej a silno korenistej. Kombinácia osvedčených korenín, z ktorých viaceré majú vysoký stupeň „pálivosti“. Kto si myslí, že to môže kapry odlákať je na veľkom omyle! Ak k tomu všetkému pridáme kombináciu esencií Krab&Pepper a skvelé sladidlo NHDC, niet sa čomu čudovať, že sa v noci vôbec nevyspíte.

Obj. čislo:
318-0004
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz GOLEM M

Impulz GOLEM M

Absolútny magnet na veľké kapry. Nezameniteľná chuť a vôňa „morských živočíchov, mušlí a plodov mora“, doplnená o našu „klasiku“ t.j. zmes esenciálnych olejov Onion a Black Pepper. Tento signál sa kaprom hlboko vryje do ich pamäti a rozpoznajú ho pri Vašej každej ďalšej vychádzke k vode s touto nástrahou.

Obj. čislo:
318-0003
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz GOLEM S

Impulz GOLEM S

Orthodoxná nástraha pre orthodoxných kaprárov. Najselektívnejšia kombinácia z našej ponuky. Dlhodobo preverený pomer „bestsellerov“ z pomedzi esencií na kaprích velikánov Oliheň a Chobotnica, na jemnom podtóne Krillu s mixom esenciálnych olejov Onion a Black Pepper vytvárajú naozajstnú „pýchu“ nástrah.

Obj. čislo:
318-0002
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Impulz JOINT

Impulz JOINT

Tekuté sirupy IMPULZ sú navrhnuté za účelom prilákania rýb (nielen kaprov) na Vaše lovné miesto, čím vzbudia pozornosť a dodajú impulz k prijímaniu potravy inak letargických jedincov v okolí. Vyznačujú sa väčšou hustotou ako voda, čím je zabezpečené, že sa začnú rozptyľovať až pri dne, kde pohybom rýb a vodnými prúdmi vytvoria atraktívnu neviditeľnú pachovú stopu, ktorá sa „rozlieza“ celým vodným stĺpcom až k hladine. Obsahujú tekuté potravy, aminokyseliny, oleje, stimulátory chuti a trávenia, jemnú dávku esencií a esenciálnych olejov. Použiteľné na zalievanie MRAZENIEK, HOTOVIEK, peliet, partiklu a METOĎÁKOV. Nerozpúšťajú PVA. Doporučujeme pred použitím poriadne pretrepať a po aplikácii nechať chvíľu nástrahy a návnady nasiaknuť pre dosiahnutie maximálnej efektivity.

Obj. čislo:
318-0001
Výrobca:
ORTHODOXCARP
5,99 €
Navrch stránky